Příjem limitů končí:Pondělí 20.3.2017, 23:59:00.
Indie
Chrámová mince b.l. (20. stol.) - Stojící bohyně Kálí a sedící Ga néša / Symboly a v ornamenu (tvořený svastikou) nápis BOMBAY 999 Ag 32 mm