Sokolské medaile a odznaky - zahraniční slety
Bělehrad 1930 - I. všesokolský slet Jugoslávie, Sign. Esbach-Knaus, postř.bronz 35 mm se zavír. špendlíkem
2
Lublaň 1922 - I.jugoslávský všesokolský slet, Sign. Dolinar, bronzový plech 37x50 mm se zavír. špendlíkem
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSR - juniorské přebory v atletice 1928 - běh 100m - I.místo, postříbř.bronz 27x45 mm, Sign.Stehlík, etue
Praha 1925 - Čsl.amatérský plavecký svaz - kongresové závody - vodní polo - I.místo, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 60 mm, dr.hr., dr.rysky, téměř
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Plzeň, Plzeňské ledárny - 10 Haléř b.l., nikl 22 mm, Sign.Plzeň, Muž.18, skvrny, patina
Plzeň, Plzeňské ledárny - 20 Haléř b.l., bronz 26 mm, Sign.Pichl, Muž.19, pěkná patina
Praha Karlín, Konference sv. Cyrila a Metoděje - 40 Haléřů, Nesign.(Pátek), mosaz 30 mm, dr.vada mater., hr., patina
-1/2-
Záluží u Mostu - Stalinovy závody - 200 Kčs b.l. - příborová zn., mosazný osmiúhelník 31 mm s pův.dírkou
Záluží u Mostu - Stalinovy závody - 120 Kčs b.l. - záruční známka, mosaz 32 mm s původ.dírkou uprostřed
Záluží u Mostu - Stalinovy závody - 50 Kčs b.l. - záruční známka, mosaz 29 mm s původ.dírkou uprostřed
Záluží u Mostu - Stalinovy závody - 30 Kčs b.l. - záruční známka, mosaz 26 mm s původ.dírkou uprostřed
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, mírně kor., původ.stuha
3/2/2
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, ušpiněná původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, mírně kor., nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, nesprávná stuha (od medaile 2.DEC.1873)
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, bez stuhy
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, velké hr., rysky, nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, bez stuhy 2ks
3-1
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, nepůvodní stuha od medaile za statečnost
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396c, VM1.32c, zinek, stopy původního pozlacení, dr.rysky, nepůvodní stuha