Příjem limitů končí:Sobota 21.4.2018, 16:00:00.
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Praha Karlín, Konference sv. Cyrila a Metoděje - 40 Haléřů, Nesign.(Pátek), mosaz 30 mm, dr.vada mater., hr., patina