Prusko, Friedrich III.(1888)
2 Mark 1888 A Y. 116; KM 510
Medaile k úmrtní 15.6. 1888, Hlava císaře vpravo, data naroz. a úrtí / Sedící bohyně Pruska, opis: DEM. ANDENKEN. KAISER. FRIEDRICH. GEWIDMENT Ag 40,5 mm 36,616 g
Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
Medaile na manželské jubileum Wilhelma a Augusty Viktorie (1912),dvojportrét zprava, opis / 5ti řádkový nápis a opis sign.: E.WEGAND nepunc. Ag 45 mm 51,65 g "luxusní sběratelský stav"
RL
5 Mark 1903 A KM 523
5 Mark 1907 A KM 523
-0/0
5 Mark 1907 A KM 523_n.rys.
5 Mark 1913 A - 25. výročí vlády KM 536_dr. rys. v Av.
3 Mark 1911 A - Univerzita Breslau Y. 131 16,695 g_dr. oxyd. skvr.
3 Mark 1911 A - Univerzita Breslau Y. 131 (16,706 g)
3 Mark 1913 A - 25. výročí vlády Y. 535_patina
2 Mark 1888 A KM 511 "RR" (120-600 USD)
+2/1
Regensburg - město
Tolar 1754 ICB - s portrétem Fr. Lotrinského / pohled na město Dav. 2618 B; KM 317 (27,952 g)
Sasko-Alt-Gotha, Johann Casimir+Johann Ernst (1572-1638)
Tolar 1585 KM MB 32; Dav. 9756 "R" (29,708 g)_dobové ouško
+2/1-
Sasko-Coburg-Gotha, Ernst II.(1844-1893)
1 Pfennig 1865 B Cr. 109a
Sasko-Coburg-Gotha, Carl Eduard (1900-1918)
2 Mark 1911 A KM 166 "Sběratelská ražba 2013" Ag(9,280 g) kapsle
Sasko-Coburg-Saalfeld, Ernst I.(1806-1826)
3 Pfennig 1825 KM 133.2
Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
2 Tolar spolkový (3-1/2 Gulden) 1854 KM 160 "RR"37,174 g "sbírkový"
Sasko-Weimar-Eisenach, Carl August (1775-1828)
Tolar 1813 LS Cr. 75; KM 168 "RR" 27,995 g_rysky
2/1
Sasko-Weimar-Eisenach, Wilhelm Ernst (1901-1918)
3 Mark 1910 A - Druhá svatba Y. 176; KM 221 "R"16,707 g
0/RL
3 Mark 1910 A - Druhá svatba Y. 176; KM 221 "R"