Sobota 26.3.2022, 12:00:00.
Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
Medaile na manželské jubileum Wilhelma a Augusty Viktorie (1912),dvojportrét zprava, opis / 5ti řádkový nápis a opis sign.: E.WEGAND nepunc. Ag 45 mm 51,65 g "luxusní sběratelský stav"