Strassbourg-biskup., Johann v.Manderscheid, 1569-1592
1/2 Batzen ( 2 Krejcar ) 1579, Sa.1947/957_č.ned., dr.naprasklý
Svatá Hora u Příbrami
Stojící Panna Marie na Svaté Hoře / na památku ze Sv.Hory Sign.KH, Punc.800, Ag 10x16 mm_orig.ouško 2x Sv.Alžběta, Sv.Antonín Paduánský, Panna Maria, sv.Jiří_celk.6 ks
Trevír-biskupství, Karl Capsar von Leyen, 1652 - 1676
Petermengen 1669, KMG.28_R!
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
Krejcar 1700 LPH, letopočet v opisu, SJ.208/83, Kop.6944
Würzburg-biskupství, Adolf von Ehrenberg, 1623 - 1631
Körtling (1/84 Guldenu) 1629, KM.73
-2/2-
Würzburg-biskupství, Christoph Franz, 1724 - 1729
Kortling (1/84 Guldenu) 1727 F, Sch.49, KM.271
Církevní medaile - ražené svátostky nepravidelného tvaru
Svatý Antonín s dítětem, český opis, b.l. Zdobený postř.odznak 49x49 mm_ulomené připínání jednostr.
Ratiboř - město
Haléř (15.stol.), Kop.8688, Sa.309/129, SJ.105/3_R!
-3/3
Schweidnitz (Svídnice) - město
3 Krejcar 1622 bz, Sa.145/12, Kop.8730_ned. v av. a rev.
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
Grešle 1680, 16??, 1704_3 ks
2až2-
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich, 1664 - 1704
Grešle 1679, 98, 99, 04, Krejcar 1683_5 ks
-1až3
Grešle 1699, LL, SJ.315/82, Kop.VIII/449
Würtemberg-Olešnice, Karl Friedrich, 1704 - 1744
VI Krejcar 1715 CVL, Christian von Loh, SJ.360/98, Kop.6347_dr.ned. Olomouc bisk. - Karel III. Lotrinský - Krejcar 1701, S-V.512
Údobí let 1918 - 1938
20 Kč 1933, 34_2 ks
0až1
20 Kč 1933, 5 Kč 1930_2 ks
20 Kč 1933 1/1, 10 Kč 1932 1/1, 5 Kč 1929, 30_4 ks
20 Kč 1933
20 Kč 1934, 25 Hal.1953 minc.Kremnice_2 ks tém.
20 Kč 1937, 10 Kč 1928 - obě TGM_2 ks