Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Svatá Hora u Příbrami
Stojící Panna Marie na Svaté Hoře / na památku ze Sv.Hory Sign.KH, Punc.800, Ag 10x16 mm_orig.ouško 2x Sv.Alžběta, Sv.Antonín Paduánský, Panna Maria, sv.Jiří_celk.6 ks