Delitzsch 16.9.1934 - střel.soutěž "148 kruhů" - terč, pušky, klobouk a věnec / 3-řádkový rytý nápis ve věnci, Sign., Ag890, 36 mm s pův. ouškem, 23.801g
Ferlach 1913 - AR klipa na korutanské spolk. střelby - protektor zprava, nápisy / znaky korutanských měst, ražba Brüder Schneider, Ag800, 35x35mm, 18.635g R!
Innsbruck 1885 - II.rakouské spolk. střelby - císař. znak / terč, pušky, dubové ratoesti, opis, Sign.BJS, cín 43 mm s nepůvodní dírkou a závěsem, nep.hr., pat.
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., patin. Ag 28x38 mm, 20.385g, vl.rysky
Linec 1906 - dvojportrét Marie Valérie a Fr.Salvatora zprava, opis / střelec s praporem a puškou, opis, Sign.Lauer, Punc., patin. Ag990, 35mm, 19.255g, téměř
Saabor 1910 - střelby na 200.výročí střelecké gildy, zbraně, prapory, terč, opis / 8-řádkový nápis, Nesign., mosaz 29 mm s původním ouškem, lakovaná
0/1
Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ terč, prapory, pušky, dva opisy, Sign.Brunner, cín 33 mm s původním raženým ouškem, nep.rysky
Vídeň 1868 - III.německé spolkové střelby - palác, terč, nápis na stuze/ císařský znak, 16 znaků a opis, Sign.Beer, cín 31 mm, m.o., dr.hr., škr., skvr., pat.
Vídeň 1883 - spolkové střelby - střelec s puškou, pohled na město a opis / císařský znak a opis, Sign. Scharff, Ag 37mm, 22.027g, stopa po čepu, rysky, pat.
Vídeň 1898 - V.rakouské spolk. střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / terč, pušky, věnec a nápis, Nesign., zlac.mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, téměř
Vídeň 1913 - městské střelby 15.16.23.XI.- poprsí starosty zleva, nápis / znak, radnice, nápis, Sign. Placht, patin. bronzový osmiúhelník 38x38 mm, 25.645g
Ženeva 1887 - Federální spolkové střelby - měst. znak a opis/ střelec s puškou, dělo, znak, pohled na město a opis, Sign.Losteyr/Bovy, měď 45mm, dr.hr., patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Rattenberg in Brixlegg b.l. - veteránský okrskový spolek - tyrolská orlice / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., mosaz 31 mm s původ. kulovitým ouškem, téměř
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.rysky, skvrnky, patina