Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Ženeva 1887 - Federální spolkové střelby - měst. znak a opis/ střelec s puškou, dělo, znak, pohled na město a opis, Sign.Losteyr/Bovy, měď 45mm, dr.hr., patina