Medaile vojenských manévrů
Chotoviny a Tábor 1913 (dělící čárka 2x6 mm) - dvojportrét císaře a následníka zleva, opis / nápis, M-B.86, zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem
Jaslo v Haliči - září 1900 - císař Fr.Josef I., pol. opis / důstojníci na koních, 3-řádkový polský nápis, podobný M-B.55, mosaz 29 mm s původním raženým ouškem
Klagenfurt 1899 - poprsí císaře Fr.Josefa zprava, něm.opis / důstojníci na koních, 2-řádkový něm.nápis, M-B.52, mosaz 29 mm s pův. raženým ouškem, dr.hr.
Lardaro 1912 - Fr.Josef I. a František Ferdinand zleva, latinský opis / 9-řádk. německo-italský nápis, M-B.85, zlac.bronz 29 mm s pův.raženým ouškem, rysky
Pula 1902 - námořní manévry - Fr.Josef I. zprava, latin.opis/ 10-řádk. německo-italský nápis, Nesign., M-B.66, zlac.mosaz 29 mm s původním raženým ouškem
Romeno 1905 - poprsí Fr.Josefa I. zprava, latinský, opis / 8-řádkový německo-italský nápis, Nesign., M-B.72, bronz 29 mm s pův. raž. ouškem, dr.hr., téměř
Sasvár 1902 - portrét Fr.Josefa I. zprava / 4-řádkový německý nápis, Nesign., M-B.63, mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem
Sasvár 1902 - dvojportrét Fr.Josefa I. a Fr.Viléma zprava, dvojitý německý opis / důstojníci na koních, něm.nápis, M-B.65, mosaz 29 mm s pův. raženým ouškem
Pražské reklamní a účelové známky
Pivovar Braník - 1 Litr, mosaz 25/36 mm, pěkná patina
Tichý V., hotel na Žižkově - 10,5,1 Koruna, 20,10 Haléř, pěkná patina 5ks
-1-1
Smaltované odznaky
Vídeň b.l. - Jednota českých turistů, Sign.I.Fuchs- Wien IV.-Florag.1, zlacený a smaltov. bronz 25x35 mm se zavíracím špendlíkem, mírně poškoz.smalt R!
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Anverns 1920 (pozdější) - VII.letní olympijské hry - vítěz, Niké a nápis / pohled na město, kašna, znak a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Los Angeles 1932 (pozdější) - X.letní olympijské hry sportovec a praporem / dvě ženy, dva znaky, opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Engelmanns Eis Club Hernals 1887 - cena za 1.místo v umělec. bruslení, Nesign., bronz 40 mm s raž.ouškem
Innsbruck 1964 - IX.zimní olympijské hry - horský štít, opis a nápis / emblém her a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Lake Placid 1932 (pozdější) - III.zimní olympijské hry - Niké nad krajinou/ olymp.kruhy, 4-řádkový nápis a vavřín. ratolest, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Squaw Valley 1960 - VIII.zimní olympijské hry - dvě tváře zleva, opis / olympijské kruhy, opis a nápis "Hockey", Nesign., zlacený bronz 50 mm
Maďarsko 1904 - Maďarský atletický klub - za vítězst. ve fotbale, Nesign., bronz 33x33 mm s původ. závěsem, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Praha 1936 - Sparta/Austria - finále středoevropského poháru 13.IX., Sign.Hám, patinovaný bronz 34 mm
St.Louis 1904 (pozdější) - letní olympijské hry - 800 meter run - atleti, opis / Niké, hlava Dia, nápis na tabulce, věnec a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm