ČNS Praha, 77. aukce

Innsbruck 1964 - IX.zimní olympijské hry - horský

Položka 2675
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Innsbruck 1964 - IX.zimní olympijské hry - horský štít, opis a nápis / emblém her a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm