Teplice
Leisek - Živnostenská a průmyslová výstava 1879 - znak města ve věnci / tři alegorické postavy, německý nápis, razil Christlbauer, zlacený bronz 58mm, dr.hr.
Založení Sudetoněmecké numismatické společnosti 1932- nápis, na Av. i Rv. znaky a jména měst, dubové listy, Nesign., patin. postříbř. bronzová klipa 50x50 mm R!
Vídeň
Schteinbock - Živnostenská škola b.l. - medaile pro premianty - alegorie, opis a nápis / ryté věnování, věnec, opis, Sign., Ag 49mm, 43.361g, nep.rysky
Nesign. - Světová výstava 1873 - pavilon Rotunda, 2-řádkový nápis / Císařský pavilon, 3-řádkový nápis, cín 41 mm, nep.rysky, plechové pouzdro
Vídeňský spolek domácích paní - výstava kuchařského umění 1908 - alegorie, nápis/ ovocný stromek a nápis, Sign.Reinemer & Spiegel, patinovaný bronz 41x60 mm
Zvoleňoves
Svěcení praporu spolku Řemesnické besedy 28.9.1887 - český lev, ratolesti, opis / 5-řádkový nápis a opis, Nesign., cín 31 mm s původním ouškem, téměř
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Rus - plaketa z černě patinov. plechu (1919-1920) - poprsí zleva, vavříno.ratolest, znak, nápis, Nesign., na černé dřevěné podložce 125x180 mm, Nov1.1.33a R!
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag matové 60 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.42a, Nov1.1.97d, 78.499g, patina, téměř
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 32 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41d, Nov1.100a, 14.898g, skvrnka, patina
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 - poprsí v klobouku zleva, opis / střední státní znak, opis, Sign., Ag999, 35mm, 14.900g, Nov1.1.226a, pat.
Housa - odhalení pomníku TGM v Praze 1995/2000 - poprsí mírně zleva, opis / státní znak, opis, Sign., zlacený bronz 32mm se závěsem, odznak, společná etue
Kovařík - město Hodonín na 160 let narození TGM 2000 - hlava zleva, nápis / znaky Čech a Slovenska na lip. lístku, Sign., bronz 50 mm, raženo pouze 134 ks R!
Harcuba - 95.výročí ČSR 2013 (model z roku 1995) - hlava zleva, Sign., patinovaná měď 40 mm, původní etue, údajně raženo pouze 10 kusů RR!
Harcuba - 95.výročí ČSR 2013 (model z roku 1995) -_Ms hlava zleva, Sign., patinovaná mosaz 40 mm, původní etue, údajně raženo pouze 20 kusů RR!
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Nesign. - dutá portrétní plaketa (1945-1946) - poprsí zleva, nápis, Sign., patinov. litý zinek 160x210 mm, Nov1.2.33a, skvrnky R!
Česká republika
Replika výtěžkového tolaru Marie Terezie 1758/1994, Nesign., Punc.BIJ-Ag999, 42mm, 29.193g, krásná patina
Austrálie
Mezinárodní výstava v Sydney 1879 - personif.Ausrálie se znakem a věncem, výstavní palác, opisy / udělení ve věnci, Sign., pat.měď 76mm, cca 250g, vl.rysky
Ludvík XV. - otevření mostu přes Loiru v Blois 1724 - poprsí zprava, opis / řeka s mostem, opis a nápis, Sign.Vivier, měď 41mm, nep.rysky, krásná patina, tém.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Andrieu - dokončení vodovodu Ourcq pro Paříž, 1809 Poprsí zprava, opis / sedící Paříž, dvě nymfy, písmo, Sign., měď 40mm, 38.417g, Zeitz.117, hr., pat., tém.
Ludvík XVIII. - Medaile obchodní komory v Paříži 1818 - poprsí zleva, opis/ alegorie, opis a vročení, Sign. Barre, Ag osmiúhelník 35x35 mm, 21.740g, rysky, pat.