ČNS Praha, 63. aukce

Housa - odhalení pomníku TGM v Praze 1995/2000 -

Položka 2611
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Housa - odhalení pomníku TGM v Praze 1995/2000 - poprsí mírně zleva, opis / státní znak, opis, Sign., zlacený bronz 32mm se závěsem, odznak, společná etue