Brno 1901 - 8.moravské zemské střelby - poprsí arciv. Rainera, opis a nápis/ pohled na Brno, znak, orlice s puškou, Sign.Gedlitzka, Ag900, 36mm, 23.197g, zk.kovu
Dresden (Drážďany) 1900 - 13.německé spolkové střelby - Germanie zleva, opis / střelec, město, vročení, opis, Sign.Kramer, 38mm, 27.715g, dr.hr., dr.rysky
Frankfurt nad Mohanem 1912 - Pruský princ Heinrich zprava, opis / pohled na město, nápis, orlice a terč, Sign.Korschan, Ag990, 40mm, 25.474g, nep.hr.,nep.rys.
Frankfurt nad Mohanem 1862 - spolkový tolar - stojící Germanie zleva, opis a nápis / městský znak a opis, Sign.A.V.Nordheim, 33mm, 18.482g, nep.hr., nep.rysky
Graz - 2 Zlatník 1889 - III.rakouské spolkové střelby - stojící Fr.Josef I. v horách / štýrský znak, opis, Sign.Jauner, Ag 36mm, 24.573g, dr.hr., dr.rys., pat.
Karlsbad (Karlovy Vary) 1899 - II.něm. zems. střelby v Čechách - střelec s puškou a znakem, opis/ objevení pramenů, Sign.Friederich, Punc. Ag900, 38mm, 25.210g
Jägerndorf (Krnov) 1908 - jubilejní střelby - Johann kníže Liechtenstein zleva, opis / střelnice, znak a opisy, Sign.Schaefer, Ag 35mm, 15.948g, nep.rysky
Jihlava 1899 - 7.moravské zemské střelby - poprsí av. Rainera zpředu, opis a nápis / město, znak, terč a pušky, Sign.Friedrich, Ag 37mm, 25.338g, vl.rysky
Leipzig (Lipsko) 1884 - spolkový trubač s praporem, opis / znak, věnec, opis, Sign.Helfricht, nepuncovaná Ag klipa 36x36 mm, 27.643g, nep.hr., nep.rysky
Moravská Ostrava 1902 - 50 let střeleckého spolku - pohled na město, znak, pušky, vročení / 6-řádk.nápis v kartuši, Sign.Friedrich, Punc.JC, Ag 35mm, 19.620g
Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby - av.Rainer zprava, nápis / moravská orlice, 6-řádkový nápis, Sign.Schaefer, Ag800, 30mm, 18.774g, dr.hr.
München 1881 - VII.německé spolkové střelby - císařská orlice, nápis / kuše, dva znaky, opis, Sign.OH, Nepunc., Ag 38mm, 26.890g, velké hr., patina
Niesse 1895 - střelby k 325.výročí založení stř.gildy - kuše, pušky, terč, znak, vročení / 8-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 36mm, 24.665g, m.o.
Norimberk 1897 - XII.něm.spolk.střelby - proporečník, krajina, opis / německý znak, opis, Sign. Lauer, postříbř.měď 40mm, 27.135g, velké hrany, rys., patina
Nové Město pod Smrkem 1892 - 300 let spolku, poprsí císaře zprava, německý opis/ znak se štítonoši, opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 16.158g, zkouška kovu R!
Neutitschein (Nový Jičín) 1891 - 4.moravské střelby - moravská orlice / znak v kartuši, německý opis, Sign. Christlbauer, Ag900, 37mm, 17.724g, nep.hr., patina
Nuernberg 1897 - XII.něm.spolkové střelby - střelec s puškou, znak, prapory, opis/ pohled na město, terč, opis, Sign., Ag 40mm, 29.475g, nep.hr., vl.rys., pat.
Rakousko - klipa Pro Caesare et Patria b.l. - klečící střelec, opis / císař. znak a heslo na stuze, Sign. Neuberger, patin. Ag 35x35 mm, 23.204g, původní závěs
Salzburg 1901 - císařské střelby a odhalení pomníku císařovny Alžběty - pomník a nápis / pohled na město, opis, Sign.R.u.SP, patin. Ag900, 30x30 mm, 15.860g
Šumperk (M.Schönberg) 1881 - I.morav.zemské střelby, městská brána, znak, opis / korunovaný moravský znak, Nesign., Nepunc., Ag 33mm, 16.689g, nep.rysky, patina