ČNS Praha, 80. aukce

München 1881 - VII.německé spolkové střelby -

Položka 2612
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

München 1881 - VII.německé spolkové střelby - císařská orlice, nápis / kuše, dva znaky, opis, Sign.OH, Nepunc., Ag 38mm, 26.890g, velké hr., patina

Zachovalost: -1/1-