Polsko - pamětní vojenské odznaky
Čestný odznak vojenské mládeže KMW (1958), Wel.391, upínací matice s označením Varšavské státní mincovny
Polsko - rozlišovací odznaky druhů vojsk
Vojenská justice (1960), Wel.497 2ks
Topografická služba (1960), Wel.531
Obrněná motorizovaná pěchota (1960), Wel.neuvádí, chybí upínací matice
Velká Británie
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF, b.l., Nesign. (1992, výroba Rina, Hradec Králové), smaltovaný postříbř. bronz 53x21 mm
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), zlac.bronz 39x41 mm
Čepicový odznak - královská koruna ve vavřín. věnci, Nesign., bronz 58x44 s dvojitou upínací jehlicí
Jan Lucemburský, 1310 - 1346
Pražský groš, Cn.36, bez rubní značky, 3.683g, nedor., dvojráz, škr., patina
2/3
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Ve.3b, Pinta.III.a/1, 3.516g, exc., nedor., dvojráz, patina, starý sáček
3/3
Pražský groš, Ve.8, 3.249g, exc., nedor., vlas.škr., patina, starý sáček
Pražský groš - blíže neurčený, exc., nedor., vylomený okraj, škr., patina
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.444g, nep.nedor., nep.kor., pěkná patina, starý sáček (s nesprávným popisem: Mezivládí, 1444-1452)
1-
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.330g, nep.nedor., nep.napr.okraj, pěkná patina
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, Há.X - blíže neurčený, 2.885g, exc., nedor., patina, starý sáček
-2/2-
Pražský groš, Kut.Hora - Hanuš z Řásné, Há.XIII.e/2, 2.651g, nep.exc., nep.nedor., nep.zvlněný, patina
Pražský groš - blíže neurčený, exc., nedor., nep.napr., pěkná patina, starý sáček
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Aa, Peukert.1, Sm.2, 0.434g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina 2ks
2,1-
Ludvík I., 1516 - 1526
Bílý peníz, Cn.A13, podobný jako Sm.2, 0.405g, nep.nedor., pěkná patina
Malý peníz, Cn7.10, Sm.60, 0.332g, nep.nedor., nep.exc., pěkná tmavá patina