Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Českobratrská církev - 350 let bible kralické 1943 - Kralický kostel, nápis / bible, čtyři symboly a nápis ve věnci z obilí a révy, Sign., zinek 55 mm, etue
Lichtág Jan, 1898 - 1985
JUDr.František Weyr - profesor Masarykovy univ. 1934 - hlava zleva, opis / dvě múzy, sova, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
František Mareš - Brno - na 50 let škol Vesny 1936 - poprsí zleva, opis / pět stojících žen s květinami, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, lakovaný
Hubert Lamplota - Brněnský klub k šedesátinám 1937 - poprsí zleva, opis / vrch s hradem, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Prof.Dr. Jaroslav Kalláb - Brno 1939 - poprsí zleva, opis / tančící děti, dětský domov, stromy, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Marschall Rudolf, 1873 - 1967
Odhalení Goethova pomníku ve Vídni 1900 - dívčí akt s věncem růží, v pozadí pomník, 7-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostr. bronz 53x75 mm, skvrnka
Sto let bitvy u Aspern 1809/1909 - umírající lev, 7-řádkový nápis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 54 mm
Mauder Josef, 1854 - 1921 a Braun Rudolf, nar.1830
AR záslužná medaile hl.města Prahy (udělení 1898) - Čechie a lev zleva, opis / znak Prahy, opis, nápis na hraně, Sign., Punc., Ag900, 60mm, 86.894g, vl.rys.
Myslbek Josef Václav, 1848 - 1922
Jindřich Fügner (1822 - 1865) - pamětní medaile 1903 - poprsí zprava, opis / 12-řádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 52mm, 58.272g, téměř
Miroslav Tyrš (1832 - 1884) - pamětní medaile 1904 - poprsí zleva, opis / 12-řádkový nápis ve věnci, Sign., patinov. postříbř. bronz 52mm, 52.475g, téměř
Neuberger Rudolf, 1861 - 1916
Hospodářská společnost v Korutanech - Za zásluhy b.l. - hospodářské atributy, ratolesti, opis / 4-řádkový nápis v obilném věnci, Sign., bronz 38mm, krásná pat.
Neudeck Andreas, 1849 - 1914
Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1885 - průčelí divadla, ratolest / 8-řádkový nápis, Sign., Ag 60mm, 79.862g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Oppl Vladimír, 1953 -
Největší osobnosti českého národa - T.G.Masaryk b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, (29.1g), kapsle
Největší osobnosti českého národa - Božena Němcová b.l. - portrét, věnec, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, (29.1g), kapsle
50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag 50mm, 41.860g, kapsle, etue
Rudolf II. - 25 let Asociace starožitníků 1991/2016 - portrét mírně zprava, opis / antický chrám, 7-řádkový nápis a opis, Sign., měď 50mm, 37.680g, patina
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Ch. Garigue Masaryková - hvězda čs. paní a dívek 1938 - portrét zleva, opis / hvězda, 7-řádk.nápis a lipové snítky, Sign., Punc., Ag987, 35mm, 14.990g, patina
Pátek Karel, 1856 - 1910
Protržený Karlův most, opisy a nápis, 4.IX.1890 / obnovený Karlův most, panoráma Prahy a letopočet 1892, Sign., cín 41 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Generál Johann von Appel - velitel Sarajeva 1900 - poprsí mírně zprava ve věnci, německý opis / 13-řádk. nápis a dvojitý opis na stuze, Sign., měď 50 mm, hr.
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Zemědělský spolek ve Vídni - na 50 let trvání 1857 - mladík s pluhem, kosou a domácími zvířaty, ornament / nápis ve věnci a opis, Sign., bronz 68 mm, patina