Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Mauder Josef, 1854 - 1921 a Braun Rudolf, nar.1830
AR záslužná medaile hl.města Prahy (udělení 1898) - Čechie a lev zleva, opis / znak Prahy, opis, nápis na hraně, Sign., Punc., Ag900, 60mm, 86.894g, vl.rys.