Plzeň - pobočka ČNS
L.Kozák - 700 let Plzně - Josef Kajetán Tyl 1991 - poprsí mírně zleva, opis / divadlo, dvě masky, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 32.444g, FM.13
L.Kozák - 700 let Plzně - král Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 30.174g, FM.15
L.Kozák - 700 let Plzně - císař Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Sign., Ag 900, 40mm, 31.872g, FM.17
L.Kozák - 700 let Plzně - Peter Ernest Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 30.080g, FM.19
L.Kozák - 700 let Plzně - generál G.S.Paton 1994 - poprsí mírně zleva, znak, opis / muzeum, znak, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40 mm, 36.7g, FM.21
Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.673g, BK.2 (616ks), patina
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., patinovaný bronz 33 mm, 8.371g, BK.2B (20ks) RRR!
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 760 let města a 10 let pobočky 1976 - denár Břetislava II., nápis/ horníci na čelbě, znak, písmo, Punc., Ag900, 36mm, 22.971g, BK.2 (lesklá - 470ks)
Peter - 760 let města a 10 let pobočky 1976 - denár Břetislava II., nápis/ horníci na čelbě, znak, písmo, Punc., Ag900, 36mm, 23.639g, BK.2 (patinov. - 375ks)
Čáka a Kožuch - na paměť Jakuba Jana Ryby 1985 - silueta, zámek, kostel, symboly, opis/hudeb.nástroje, monogram, opis, Ag 60mm, 105.757g, BK.5A (100ks) R!
Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 25.896g, FM.7, pat.
Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.844g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 45.aukci 4.3.2000 - důlní vozík č.1, nápis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.257g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 45.aukci 4.3.2000 - důlní vozík č.1, nápis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., mosaz 27 mm, 7.305g, raženo 250ks
Vstupenka na 46.aukci 4.11.2000 - replika odznaku důlního inspektora / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Ag925, 27mm, 9.834g, pouze 30ks RR!
Šumperk - pobočka ČNS
Štětina - olympijský vítěz Aleš Valenta 2002 - lyžař akrobat při skoku, písmo / měst. znak, lipové lístky, písmo, Au585, 40mm, 25.693g, vl.rys.(raženo 5ks) RRR!
Tábor - pobočka ČNS
Vančura - 30 let organizované numismatiky 1990 - Jan Hus na hranici, nápis a opisy / městský znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 42.685g, FM.3 (300ks) pat.
Teplice - pobočka ČNS
Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., postříbřená měď 40 mm (pouze 50 ks) RR!
Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis/ městský znak, mince, nápis, Sign., patinovaná měď 40 mm (pouze 50 ks) RR!
Vitanovský - Vojtěch Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. postříbřená měď 40 mm (pouze 60 ks) RR!