Plzeň - pobočka ČNS
L.Kozák - 700 let Plzně - Josef Kajetán Tyl 1991 - poprsí mírně zleva, opis / divadlo, dvě masky, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 32.444g, FM.13