Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Řemeslnicko-živnostenská beseda v Praze b.l - hlava ženy zleva, ratolesti, opis / katedrála sv.Víta, znak a opis, Sign., Ag 43mm, 23.560g, patina, téměř
Fr.Ladislav Čelakovský - 100 let narození 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lip.snítka, brk, listina, opis, Sign., měď 34 mm, neopracovaná hrana
Fr.Lad. Čelakovský - Strakonice svému rodáku 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lip.snítka, nápis a opis, Sign., cín 34 mm s původním ouškem, nep.hr.
Fr.Lad. Čelakovský - Matice školská v Plzni 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lipové lístky, opisy, Sign., cín 34 mm s původním ouškem, nep.hr.
Španiel Otakar, 1881 - 1955
50.výročí položení zákl.kamene Národního divadla 1918 - muž a lípa v krajině, nápisy/ průvod vezoucí kámen, nápis, Sign., patinov. Ag900, 75mm, 122.997g RR!
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 20.002g, dr.hr.
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 19.978g, dr.hr.,pat.
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 19.898g, pat., téměř
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, opis / stát.znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.044g, nep.hr., rysky
Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 29.982g, velká hrana, pat.
Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 30.093g, nep.hr., patina
Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 15.063g, dr.hr., pat., tém.
Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 14.997g, krásná patina
Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 15.078g, patina
Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blan.rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 10.004g, krásná tmavá pat.
Medaile na 1000 let zavraždění svatého Václava 1929 - scéna zavraždění, opis/ sv.Václav v čele blan.rytířů, opis, Sign., Ag987, 30mm, 10.005g, krásná patina
T.G.Masaryk - České slovo na věčnou paměť 1930 - hlava zprava, opis / lipová snítka, nápis, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 15.008g, Fl.31, hrana, vl.rysky
Tomáš Baťa a J.A.Baťa - 40.výročí firmy 1934 - dvojportrét zprava / starý a nový Zlín, anglický 10-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 80x73 mm
Tomáš Baťa a J.A.Baťa - 40.výročí firmy 1934 - dvojportrét zprava / starý a nový Zlín, srbský 10-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 80x73 mm
ČVUT - Universitě Karlově k jubileu 1348/1948 - klečící Karel IV. před sv.Václavem, latinský opis / v mezikruží říšské jablko, opis, Sign., bronz 70 mm