ČNS Praha, 77. aukce

Řemeslnicko-živnostenská beseda v Praze b.l - hlava

Položka 2461
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941

Řemeslnicko-živnostenská beseda v Praze b.l - hlava ženy zleva, ratolesti, opis / katedrála sv.Víta, znak a opis, Sign., Ag 43mm, 23.560g, patina, téměř