Vatikán
Pius IX. - Pamětní medaile pro rakouské dobrovolníky 1848-1849, Sign.NC, bronz 32mm, nepůvodní stuha v původních barvách
Velká Británie
Řád Svatého Patrika - založ.1783 - dracounová hvězda, jako BB.751, poškozen jeden paprsek hvězdy R!
1-
Victoria - miniatura Druhé čínské medaile 1856-1863, jako K-K.C6, jako BB.97, zkrácená podlepená stuha
1/1/2
George V. - AR miniatura válečné medaile 1914 - 1918, jako K-K.C42, jako Joslin.144a, Ag 18mm se stuhou
George V. - Mezispojen. medaile vítězství 1914-1919, Sign.W.McM, Joslin.146, K-K.C44, na hraně udělení: "5983.PTE.H.STOCK.1-LOND.R."
George V. - AR zednářská medaile za službu 1914-1918, udělení "Bro.G.E.Denson, No.3631", Sign.J.R.Gaunt- London, krásná etue Sign.G.Kenning and Sohn-Liverpool
George VI. - Medaile dobrov. územních sil, K-K.E6ca, Joslin.186f5, uděl."7595944 SJT.W.S.HUBBARD.R.E.M.E", původní stuha, etue firmy Spink R!
RAF - odznak přísl. vojenského letectva cca 1939 - 1945, Nesign., Punc. Ag917, 60x21 mm se zavíracím špendlíkem, poškozený smalt křídel
RAF - odznak přísl. vojenského letectva cca 1945 - 1970, Sign.Stratton-s, Made in England, smaltovaný bronz 53x18 mm se zavíracím špendlíkem
RAF - odznak přísl. vojenského letectva cca 1939 - 1945, Sign.H.W.Miller Ltd, B-Ham 18, smaltovaný bronz 58x20 mm se zavíracím špendlíkem
RAF - odznak přísl. vojenské ambulance cca 1939 - 1945, Sign.Coro, částečně smalt. bílý kov 75x39 mm se zav.špendlíkem (nositel R.Hering z Volyně, přísl.RAF)
RAF - odznak přísl. vojenského letectva cca 1945 - 1970, Zn. Made in England, smaltovaný postříbřený bronz 40x15 mm se zavíracím špendlíkem
RAF - čepicový odznak vojenského letectva cca 1939 - 1945, Nesign., bronz 39x43 mm s dvojitou jehlicí (nositelem byl příslušník RAF R.Hering z Volyně)
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), zlac.bronz 39x41 mm
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), stříbř.bronz 39x41 mm
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF, b.l., Nesign. (1992, výroba Rina, Hradec Králové), smaltovaný postříbř. bronz 53x21 mm
RAF - dracounová nášivka na slavnostní uniformu
RAF - látková nášivka s heslem Per Ardva Ad Astra
Royal Corps of Signals - čepicový odznak příslušníka radiotelegrafních jednotek, Sign.J.R.Gaunt-London, částečně postř. bronz 30x48 mm s upínací patkou
South African Medical Corps - čepicový odznak přísl. jihoafrických zdravotních jednotek, Nesign., bronz 31x44 mm s dvojitou upínací jehlicí