Příjem limitů končí:Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Velká Británie
RAF - odznak přísl. vojenského letectva cca 1939 - 1945, Nesign., Punc. Ag917, 60x21 mm se zavíracím špendlíkem, poškozený smalt křídel