Cheb - pobočka ČNS
Matala - jeton na 10 let pobočky 1969/1979 - replika reversu nouzového tříkrejcaru 1743 / 4-řádkový nápis, slitina cínu a olova 26 mm, BK.9 (50ks), patina RR!
Kolářský - 15 let pobočky 1969 / 1984 - replika aversu desetidukátu Albrechta z Valdštejna / budovy, zbraně a opis, Ag925, 44mm, 25.033g, BK.12 (200ks) R!
Chomutov - pobočka ČNS
Hvozdenský - Bedřich Bernau / 25 let pobočky 1999 - hlava v klobouku část.zleva, opis / 5 městských znaků a opis, Sign., patinov. bronz 40mm, FM.1 (100ks) R!
Kroměříž - pobočka ČNS
Novák a Bódi - 20 let pobočky 1980 - historické budovy, znak biskupa Karla Lichtenštejna, opis/ znaky a nápis, Sign., patinovaný bronz 70mm, BK.3 (300ks)
Novák a Bódi - 20 let pobočky 1980 - historické budovy, znak biskupa Karla Lichtenštejna, opis/znaky, nápis, pat. Ag900, 55mm, 88.864g, BK.24/4 (100ks) R!
Poldaufová a Novotný - Bruno ze Schaumburku 1981 - poprsí zpředu s mitrou, berlou a mečem, opis / znak, město a nápis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.8 (300ks)
Šindelář - František Farber na 70.narozeniny 1983 - hlava zprava, medaile, nápis/ znak biskupa Karla II., tolary, nápis, Sign., pat.bronz 60 mm, BK.10 (140ks)
Liberec-Jablonec - kroužek numismatiků v Jablonci
Jarý - 5.výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - vojáci, prapory, opis / radnice, znak Jablonce, opis, Sign., pat.Ag835, 50mm, 51.087g, BK.1 (150ks), vl.škr
Jarý - páté výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva vojáci, prapory, opis / radnice, znak Jablonce, opis, Sign., Punc., pat.Ag835, 50mm, 54.209g, BK.1 (150ks)
Kopáč - pamětní medaile ze světlého polyamidu 1957 - hlava Atény v přilbě, letopočet / znak Jablonce, opis a nápis, Sign., 48mm, 4.562g, BK.2 (50ks) RR!
Kopáč - pamětní medaile z černého polyamidu 1957 - hlava Atény v přilbě, letopočet / znak Jablonce, opis a nápis, Sign., 48mm, 4.448g, FM.2A (50ks) RR!
Mladá Boleslav - pobočka ČNS
Fridrichovský - 25 let pobočky 1955 / 1980 - průčelí muzea, nápis / replika pečeti ze 16.století, Sign., postříbřený bronz 50 mm, FM.1 (250ks), patina
Fridrichovský - 25 let pobočky 1955 / 1980 - průčelí muzea, nápis / replika pečeti ze 16.století, Sign., bronz 50 mm, FM.1A (cca 10ks), krásná patina RRR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Kozák - AR medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, patin. Ag925, 60mm, 96.320g, pouze 25ks RR!
Kozák - AE medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 50ks RR!
Olomouc - pobočka ČNS
Hladík - Karel Němeček na 50.narozeniny 24.X.1930 - poprsí zprava, opis / okřídlené kolo se znakem ČSR, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.1 R!
Hladík - založení chrámu sv. Cyrila a Metoděje 1932 - poprsí zleva, opis / chrám, znaky, opis, Sign., patin. Ag987, 55mm, 95.245g, Taul.394, BK.2A RR!
Hladík - AE na 200 let korunovace Matky Boží 1932 - Olomoucká Madona, opis/ Sv.Kopeček u Olomouce, písmo, patinovaný bronz 25 mm s původním ouškem, BK.4
Neff - medailka na česko-polské přátelství (1936) - znaky českých zemí, ratolesti, opis / znaky polských zemí, opis, mosaz 32 mm s pův.ouškem, BK.7, skvrnky
Pelikán - 50 let umělecké činnosti 1963 - autoportrét zleva, opis / sochařské náčiní, písmo, Sign., patin. Ag987, 50mm, 69.449g, BK.13 (17ks) RR!