Liberec-Jablonec - kroužek numismatiků v Jablonci
Jarý - páté výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva vojáci, prapory, opis / radnice, znak Jablonce, opis, Sign., Punc., pat.Ag835, 50mm, 54.209g, BK.1 (150ks)