FIDAC - pamětní medaile bez letopočtu, VM.123a2, Nesign., francouzské vydání
Junácký kříž Za vlast - 2.třída, VM.165-B, postříbř. bronz, udělený na stuze Čsl.revoluční medaile
Junácký kříž Za vlast - 3.třída, VM.165-C, patinovaný bronz, udělený na stuze Čsl.revoluční medaile
Štramberk - Komsomolská partyzánská skupina 1942 - 1945, VM.neuvádí, zlacený a smaltovaný bronz 32x45 mm s upínacím šroubem, na matici značeno "M"
1-
Československo - závěsné miniatury čsl. vyznamenání
Československý válečný kříž 1914 - 1918, jako VM.5, bronz 20 mm se závěsem a stuhou
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný kulometník - typ 1951 - číslo 15997, Bartko.5, Krubl.24/5 (text str.48), opravený šroub, podl., mat.
Vzorný tankista - typ 1951 - číslo 10563, Bartko.11, Krubl.tab.25/1 (text str.48)
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - miniatura II.třídy - Sign."lvíček", jako Bartko.2, jako Krubl.tab.16/2 (text.str.41), přiložen průkaz I.třídy na jméno četař Němec Ladislav
Československo - letecké dekorace
ČSA - odznak za 3.000.000 nalétaných kilometrů, Nesign., zlac. smalt. bronz 64x34 mm, 3 upínací patky
VOŠLM 3.7.1949 (Vojenská odborná škola pro letecké mechaniky), číslo "34", Nesign., Nepunc., Ag(?), 28x28 mm s upínacím šroubem a maticí, 9.193g R!
Československo - odznaky branných organizací
ČSA - odznak Absolvent instr. kursů pro poddůstojníky v záloze, smaltov. bronz 17x21 mm s jehlicí, K-S.10, přiložena průkazka "Mikšonský Jaroslav 29.V.1938" R!
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - přilbový odznak, Nesign., mosazný plech 61x54 mm s upínací jehlicí
Československo - odznaky a medaile ČSA
Miniatura odznaku Za budování čsl.opevnění 1935-1938, Sign.Karnet-Kyselý, bronz 13mm s upínacím šroubem R!
Československo - různé
Národní výbory ČSSR - závěsná dekorace předsedy NV, Sign.KŠ, patinovaný bronz 80 mm, závěsný štítek, nákrční stuha
Řád Rejtara, Nesign., postříbřený bronz 35 mm, závěsný kruh, bílá stuha s meči a kovovým ráhnem
SČSP - čestná stuha 300x40 mm s nákončím a pečetí z bronzového plechu, průměr pečeti 60 mm R!
Zemský národní výbor - kontrolní služba - č.182, Nesign., smaltov.bronz 42 mm se zavír.špendlíkem R!
Protektorát Čechy a Morava
Národní souručenství - Čestný odznak se zlaceným břevnem (Karnet-Kyselý), Členský odznak do klopy (Nesign.), Členský odznak s jehlicí (Nesign.) 3ks
Belgie
Řád Leopolda II. - typ 1908 - rytíř, BB.229, podobný jako VM.157a, nepunc. Ag, původní stuha, na stuze ratolest s písm."A" (za II.udělení králem Albertem)
Belgický červený kříž - medaile pro dárce krve, BB.neuvádí, smaltovaný bronz 33x33 mm se závěsným kruhem a původní stuhou