Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Československo - letecké dekorace
VOŠLM 3.7.1949 (Vojenská odborná škola pro letecké mechaniky), číslo "34", Nesign., Nepunc., Ag(?), 28x28 mm s upínacím šroubem a maticí, 9.193g R!