Marie Terezie, 1740 - 1780
Cu Krejcar 1762 P, Praha-Erdmann, N.41
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1844 C
3/2
Menší peníz na korunovaci v Praze, 7.IX.1836 Portrét, opis / koruna, nápis, opis, Nesign. Ag 18 mm, 3.3 g, ČS.1494, P.3/24, M.2565, Nov.XVIII/D-4b
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Portrét císařovny / RAKOUSKÝ ZNAK - 1000 let Rakouska, b.l. Obecný kov 30 mm
Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
2 Fenik 15??, ŠM.14-D-17_č.ned. Švýcarsko rep. - 5 Rap 1895 B, KM.26
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
Batzen (4 Krejcar) 1727, ŠM.54-B-15_dírka Cu 30 Krejcar 1807 S, minc.Smolník
-2/2
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
1 Krejcar 1794, ŠM.69-A-16
Strassbourg-biskup., Karel Lotrinský, 1592 - 1607
3 Krejcar 1601, Sa.1958/962_dobové ouško
Svatý Kopeček
Jubileum slav.korunování P.Marie na Sv.Kopečku u Olomouce Pohled na chrám 1732 - 1907, opis / Panna Marie s Ježíškem s anděly po bocích, opis, Nesign., Al 33 mm, Taul.368_orig.raž.ouško, Olomouc - pečeť města, plastická orlice, opis, Mosaz 62 mm_jednostr.
Církevní medaile nesignované
Svatojiřská medaile, b.l. (cca 19.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Mpsaz 26 mm_tém.
Údobí let 1918 - 1938
20 Kč 1933, 34_2 ks
0až1
20 Kč 1933, 10 Kč 1932_2 ks
20 Kč 1933
20 Kč 1934, 10 Kč 1928 - TGM_2 ks
20 Kč 1934, 10 Kč 1931_2 ks