ČNS Šumperk, 77. aukce

Svatojiřská medaile

Položka 2390
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 60 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Církevní medaile nesignované

Svatojiřská medaile, b.l. (cca 19.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Mpsaz 26 mm_tém.