Příjem limitů končí:Pátek 11.11.2016, 20:00:00.
Církevní medaile nesignované
Svatojiřská medaile, b.l. (cca 19.stol.) Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Mpsaz 26 mm_tém.