Švédsko
Gustav V. - Zlatá záslužná medaile převýšená korunou, založeno 1907 (udělení na hraně 1946), BB.204, celková hmotnost se stuhou 31.212g, původní etue
USA
Čínská pamětní medaile 1900/1901, jako BB.22, patrně novoražba
Vatikán
Řád Sv.Řehoře Velikého (1831) - II.třída - komandér, BB.377, Nimmergut.332, zlato, Sign.EQ (E.Quellhorst- München), krásná původní etue stejné firmy
Pius XI. - záslužný kříž "BENEMERENTI" 1925, Nesign., smaltované patinované stříbro 45x60 mm s pův.stuhou + závěsná miniatura s poškozenou původní stuhou R!
Pius IX. - Pamětní medaile pro rakouské dobrovolníky 1848-1849, Sign.NC, bronz 32mm, nepůvodní stuha v původních barvách
Velká Británie
George V. - AR válečný kříž 1914, K-K.B5, Joslin.31a, původní stuha
George V. - AR zednářská medaile za službu 1914-1918, udělení "Bro.G.E.Denson, No.3631", Sign.J.R.Gaunt- London, krásná etue Sign.G.Kenning and Sohn-Liverpool
Brno - pobočka ČNS
Zeman - svatořečení Anežky České 1989 - hlava čelně, korunka, znaky, nápis / chrámy sv.Petra a sv.Víta, nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 70mm, tém.
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 15 let pobočky 1969 / 1984 - replika Av. desetidukátu Albrechta z Valdštejna / budovy, zbraně a opis, Ag925, 44mm, 25.067g, BK.12 (200ks), pat. R!
Kolářský - 20 let pobočky - tolar 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 27.165g, FM.14, patina
Kolářský - 20 let pobočky - klipa 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 30x30 mm, 12.424g, FM.15, patina
Jihlava - pobočka ČNS
Vitanovský - Gustav Mahler 2000 - hlava překrytá bránou a notovým zápisem, opis / operní budovy, opis, Sign., patinované Ag925, 60mm, 104.791g, 66ks
Olomouc - pobočka ČNS
Doležal - Berthold Zankel -čest.předseda pobočky 1991 - hlava částečně zprava / olomoucký znak, nápis, Sign., Punc. Ag900, 42mm, 42.251g, 20ks, FM.neuvádí
Doležal - Berthold Zankel -čest.předseda pobočky 1991 - hlava částečně zprava / olomoucký znak, 5-řádkový nápis, Sign., měď 42mm, FM.neuvádí
Plzeň - pobočka ČNS
Harcuba - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II. 1978 - korunovaná hlava zpředu, opis / replika pečeti a opis, Sign., Ag900, 40mm, 29.875g, BK.6, patina
Uchytilová-Kučová - 60 let pobočky 1983 - replika pečeti Václava II. / pohled do středověké mincovny, opis, Sign., Ag900, 40mm, 34.062g, BK.7 (300ks), pat.
L.Kozák - 700 let Plzně - Rudolf II. 1990 - poprsí částečně zprava, opis / radnice, socha, písmo, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 37.709g, FM.9, patina
L.Kozák - 700 let Plzně - Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 31.677g, FM.17, patina
L.Kozák - 700 let Plzně - Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Sign., měď 40mm, 26.550g, FM.17A
L.Kozák - 700 let Plzně - Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., měď 40 mm, FM.19A