Španiel Otakar, 1881 - 1955
Bedřich Smetana - K stým narozeninám, 1824 - 1924 Poprsí zprava, nápis / kytice se stuhou, nápisy, Sign., Bronzová plaketa 56x76 mm
SVU Mánes - na památku otevření budovy, 1930#Br Hlava J.Mánesa zprava,opis / budova,nápis, Sign., Bronz 40 mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Jan Masaryk - in memoriam, 10.III.1948#Br Poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s pavím perem, nápisy, Sign., Bronz 60 mm_R!
Litoměřice (Leitmeritz)
Christlbauer - v upomínku na návštěvu císaře Frant.Josefa I. 17.6.1901, poprsí zprava, opis / 8řádk.nápis ve věnci Sign., Bronz 28 mm_dr.hry orig.raž.ouško
Mladá Boleslav
Nesign. (J.Fojtík) - zemská výstava učňovských prací 1927 Český lev zleva, opis / alegorická postava, 6řádk.nápis Bronz 42.5 mm
Opava
Christlbauer - Slezská společnost lesního hospodářstsví - Za zásluhy Hospodář s atributy 1862 / Zásluze - slezská orlice Sign., Bronz 52 mm, SV.II.12
Pardubice
Jubilejní valná hromada matice školské, 1890 Sedící matka s dítětem, nápisy / 7-řádkový nápis, Nesign., Bronz 30 mm_orig.raž.ouško
Praha - ročenky fy.Franta Anýž, slévárna a ražebna
Brůha Jaroslav - PF 1931, Žena se sukní s květy, v pozadí pohled do mincovny, nápis 30 let, PF 1931 Bronz 60 mm, Kr.11_jednostr.
Praha - medaile českoslovanské národopisné výstavy
Chaura a Abraham - na paměť návštěvy Čechů amerických národopisné výstavy v Praze 1895, poprsí Augustina Heřmana čelně, opis / náhrobek, opis ve věnci, Sign., Bronz 29 mm_tém.
Strakonice
Horák - 80.výročí založení ČZ 1919 - 1999 Znak města, opis / znak firmy, opis, Ag 34 mm, 16 g
Svitavy
Nesign. - II.zemská výstava 1923 - zemské společenstvo holičů, kadeřníků a vlásenkářů, 5řádk.nápis ve věnci / korunovaný zemský znak, něm.opis, Bronz 41 mm_dr.hry, dr.st.kor.
Trutnov
I.B.Pichl - Dr.Malý zachránce 42 životů v Trutnově, povodeň 1897 Poprsízprava, český opis / pohled na rozvodněnou řeku se stylizovanou ženskou postavou, opis, Sign.věnoval I.B.Pichl, Bronz 52 mm na hraně punc. CHAURA_R!
Vítkovice
Na paměť otevření českého domu 26.11.1899#Pozlac Pohled na budovu, opis / vročení v rámečku na snítce Nesign., Pozlac.bronz 29mm_orig.raž.ouško s trikolorou
Čechy
Nesign. - korunovaný český znak - uprostřed lev zleva, po stranách moravská orlice a slezská orlice, Litý patinov.bronz 230x270 mm _jednostr.plaketa s ouškem k uchycení
Nesign. - Jan Žižka z Trocnowa (cca 1880), portrét zleva, opis Hluboký reliéf, Litý patin.bronz 194 mm _jednostr. plaketa s ouškem k uchycení
Nesign. - Mistr Jan Hus, b.l. (cca 1880), portrét zprava, opis Hluboký reliéf, Litý patin.bronz 192 mm _jednostr. plaketa s ouškem k uchycení
Nesign. - Národní divadlo otevřeno léta Páně 1883 Alegorická ženská postava na trůně s dvěma dětmi po stranách, opis / 5řádk.nápis ve věnci s letopočty, Bronz 60.5 mm, Haus.2369, Luk.335 _dr.skvr. tém.
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
J.Čejka - mincovna v Kremnici ku sedmdesátinám, 1920 Poprsí zprava, nápisy, Sign., Bronzová plaketa 52x71 mm Nov.01.034b, Fl.9_starý podložní lístek jednostranná
O.Španiel - České Slovo k 80.narozeninám, 7.III.1930 Hlava zprava, opis / 7-řádkový nápis a lipová ratol. Sign., Punc., Ag 35 mm, Fl.31, Nov.01.071
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag matové 60 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 78.7 g, Fl.42a, Nov.01.097d