ČNS Šumperk, 74. aukce

O.Španiel - České Slovo k 80.narozeninám

Položka 2359
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

O.Španiel - České Slovo k 80.narozeninám, 7.III.1930 Hlava zprava, opis / 7-řádkový nápis a lipová ratol. Sign., Punc., Ag 35 mm, Fl.31, Nov.01.071