Maďarsko
Pamětní medaile na I.světovou válku pro bojovníky, VM.54-I, původní stuha
Německo - Bavorsko
Vojenský pamětní kříž na válku 1866, BB.41, Nimmergut.511, VM5.2, dr.hr., pěkná stará stuha
Bavorský Červený kříž - kříž za 20 let služby - část. smaltovaný bronz 34mm, podobný jako BB.59, v reversu 3-řádkový nápis, bez stuhy
Vojenský kříž za 15 let služby (I.třída), BB.80, dr.hr., dr.rysky, bez stuhy
Vojenský zásl. kříž (založ. 1866) - typ 1913, BB.207, II.třída s meči, nepuncované smaltované stříbro, bez stuhy, dekret "Georg L. Anton Krauss 10.4.1916"
Bavorská zeměbrana - záslužná medaile 1913 - 1918, II.třída, bronz, BB.40, bez stuhy, dekret na jméno "Georg Krauss, 1.4.1911"
Princ Luitpold - vojenská pam. medaile 1905, BB.62, bez stuhy
Hasičský odnak za 25 let služby, Sign.Weiss-München, mosaz 43x35 mm se zavíracím špendlíkem, Nimmergut.478
Hof - odznak vojenského a veteránského spolku b.l., Sign.Block-Deschler, smalt. bronz. plech 33x45 mm se zav. špendlíkem, stužky s nápisy, poškozený smalt
Lengfurt - odznak vojenského a veteránského spolku 1874, Sign.Deschler&Sohn, postř.bronz.plech 29x47 mm se zavíracím špendlíkem, dvě stužky s nápisy
Německo - Hessen Darmstadt
Řád Brabantské hvězdy - typ 1914 - čestný kříž I. třídy bez koruny, BB.198, Niemmergut.854 RR!
Německo - Prusko
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, BB.165, Nimmergut.1966, Nesign., původní stuha
Služ. medaile - typ 1913 - za XII let služby, BB.74, Nimmergut.1975, pozlacený bronz, bez stuhy
Německo - Sasko
Albrechtův řád - typ 1876 - rytířský kříž II.třídy, stříbro, zlatý středový medailon, BB.648, Nimm.107/E, pův.trojúhel.stuha, původní etue G.A.Scharffenberg R!
Německo - Württemberg
Wilhelm II. - medaile za statečnost a zásluhy, BB.12, nepuncované zlato (údajně Au900), na hraně malá stopa po zkoušce ryzosti na kameni, bez stuhy RR!
Německo - císařství
Železný kříž 1914 - II.třída - Sign."CD 800" (Carl Dillenius-Pforzheim), BB.54, Nimmergut.3824
Železný kříž 1914 - II.třída, Nimmergut.3824, BB.54, Sign."LW", původní stuha
Železný kříž 1914 - II.třída, Nimmergut.3824, BB.54, Sign."S", bez stuhy, dekret na jméno "Georg L. Anton Krauss 27.1.1915 / 25.2.1916"
Čestný odznak za boj v poli, ND.2.02.20, částečně zlacený, stříbřený a smaltovaný odznak 54x64 mm se sponou, Sign."Hamburg 3" R!