ČNS Praha, 63. aukce

Čestný odznak za boj v poli

Položka 2360
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Německo - císařství

Čestný odznak za boj v poli, ND.2.02.20, částečně zlacený, stříbřený a smaltovaný odznak 54x64 mm se sponou, Sign."Hamburg 3" R!

Zachovalost: 1