Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Německo - císařství
Čestný odznak za boj v poli, ND.2.02.20, částečně zlacený, stříbřený a smaltovaný odznak 54x64 mm se sponou, Sign."Hamburg 3" R!