Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Svaz československého důstojnictva b.l., Punc. Ag900, Sign.Pichl, smaltované stříbro 12x25 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Nesign., bronz 35 mm se závěsem a stuhou
Československo - regionální medaile a odznaky
Praha - Dopravní podnik - čepicový odznak řidiče tramvaje - nečíslov., Nesign., část. lakovaný bronz 52x34 mm se dvěma upínacími patkami
Československo - odznaky II. zahraničního odboje
Znaky Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, smaltované stuhy, bez nápisu, Nesign., bronz 25x27 mm s jehlicí
Československo - různé
BSČM (Branný sbor českoslov.motoristů) - malý členský odznak, Nesign., zlac.smalt. bronz 16x16 mm s jehlicí
ČSTV - medaile Zasl. mistr turistiky, Pulec.C.30-c, Nesign.(Beutler), punc. Ag925, výroba Zukov-Praha
1/-/1
PPOV - stříbrný výkonnostní odznak - číslovaný (102), Punc. Ag900, Sign.Zukov, Krubl.tab.28 (text.str.55)
Přísežná stráž (patrně 1918 - 1939) - postř.bronzový plech 32x45 mm se zavíracím špendlíkem
Přísežná stráž (patrně 1918 - 1939) - postř.bronzový plech 57x67 mm se zavíracím špendlíkem
Veteránský německý spolek v ČSR - medaile za 40 let činnosti, Nesign., jednostr. smalt. bronz 43x43 mm se závěsem a stuhou, poškoz. smalt a stuha
2/-/2
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Záslužný kříž Armády ČR - III.stupeň - zkušební(?) odražek aversu v bronz. plechu 47x53 mm, jako F-Š.5c
Medaile Armády ČR - za 5 (10,15) let služby, F-Š.8, polotovar - chybí otvor v oušku a finální pokovení R!
MNO - pam. medaile na 60.výročí ukončení II.světové války 2005, F-Š.17, malá stužka s miniaturou, etue
Praha - pamětní medaile Krajského vojen. velitelství, F-Š.93, malá stužka, původní etue
Praha - pamětní medaile náčelníka generálního štábu AČR - číslo "258", Sign.Vitanovský, zlac.bronz 40mm, F-Š.neuvádí, poškozená kapsle, původní etue
Hradní stráž - rukávová nášivka se státním znakem 88x112 mm
Svaz vojáků z povolání - pamětní medaile, Nesign., číslovaná "017", malá stužka s miniaturou, původ.etue
Belgie
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.R (Edward Riemer-Praha), BB.145, podob. jako Laslo.13/2
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., patrně Alexander Leisek - Litoměřice, BB.145
Itálie - království
Řád Italské koruny - kříž IV.třídy - důstojník, na průvlečné stuze, BB.813, Nimmergut.191/D, poškozená původní etue firmy Garvanzola - Roma