Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Československo - různé
ČSTV - medaile Zasl. mistr turistiky, Pulec.C.30-c, Nesign.(Beutler), punc. Ag925, výroba Zukov-Praha