Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný dělostřelec - typ 1951 - čísl.25225, Bartko.1, Krubl.tab.24/1 (text str.48), mírně pošk. smalt, nepůvodní etue
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - II.třída - Sign."MSS", Bartko.2, Miřič a dělovod - II.třída - Nesign., Bartko.8, miniatura (jako Bartko.2), 2 průkazy "Josef Hloušek"
vše 1
Výtečný střelec ZUŠ, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 15x25 mm se zavíracím špendlíkem
Československo - letecké dekorace
Zasloužilý vojenský letec ČSSR - Sign.Zukov - číslo 821, Bartko.32, Krubl.tab.14 (text.str.40), tři upínací patky, dva dekrety na jméno plk.Jan Skopal
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Vzorný pohraničník - typ 1960, Bartko.25, Krubl.31
Československo - odznaky branných organizací
Č.O.Stř. (Československá obec střelecká) b.l., Sign.Karnet-Kyselý, bronz 16x30 mm s jehlicí
Hlídky brannosti Smíchov 1937, DOK.neuvádí, Nesign., bronz 31 mm s původním ouškem
Svaz čs.důstojnictva - miniatur.odznaku, jako K-S.14, ale smaltované Ag 13x25 mm s jehlicí Sign.Pichl 900
Svaz českoslov. rotmistrů - členský odznak, K-S.15, Sign.Kremnica, bronz 14x32 mm s upínacím šroubem a maticí
Radotín 1936 - Dny brannosti 27.-28.VI., Nesign., bronzový plech 27x39 mm s jehlicí
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Československo 1923 - Závody branné moci - secesní odznak s personifikací Republiky a čsl.váleč.křížem, Sign.Mára/Pichl, bronz 32x32 mm s jehlou, dr.rysky
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za hrdinství, Nesign., zlacený bronz 30 mm se závěsem a stuhou
Svaz požární ochrany - medaile Za odvahu a statečnost Nesign., postříbřený bronz 30 mm se závěsem a stuhou, malá stužka s kovovou páskou a nápisem "ČSPO"
Československo - resortní medaile a odznaky
Nejlepší pracovník dopravy MNO - parní lokomotiva - čísl.(1904), smaltov. punc. Ag900, výroba Zukov, 45x49 mm se zavíracím špendlíkem, původní etue
Nejlepší pracovník MNO (ministerstva národní obrany), číslo 069, puncované Ag900, Zukov, 37x45 mm se zavír. špendlíkem, podobný jako Krubl.tab.30/1, původ. etue
Nejlepší pracovník strojírenství, Nesign., postříbř. a smaltovaný bronz 25x31 mm se zavíracím špendlíkem
Vzorný hornický učeň - číslovaný (29), Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 42x50 mm se zav.špendlíkem
Vzorný pracovník kultury - slov.plaketa, Pulec.C.28c, Sign.JK, bronz 60mm + odznak, ve společné kožené etui
Vzorný učitel - česká verze, Pulec.C.25e, nečísl., punc. Ag900, se zavír. špendlíkem a stužkou, původní etue, dekret "Dr.Jaroslav Mašek", 28.3.1961
Vzorný pracovník ve zdravotnictví, Pulec.C.27e, Sign.MB (Beutler), nečísl., punc. Ag900, výr. Zukov, zavírací špendlík, původní etue