Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Československo - vojenské střelecké odznaky
Výtečný střelec ZUŠ, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 15x25 mm se zavíracím špendlíkem