Německo - Hamburg
Kříž za válečné zásluhy 1914, BB.11, Nimmergut.688, postříbřený a smaltovaný bronz 40x40 mm, s původním ouškem a závěsným kruhem, s přiloženou původ. stuhou
Kříž za válečné zásluhy 1914, BB.11, Nimmergut.688, postříbřený a smaltovaný bronz 40x40 mm, s původním ouškem a závěsným kruhem, nepůvodní stuha
Německo - Hessen
Ernst Ludwig - medaile za statečnost - nepuncov. Ag, BB.27, Nimmergut.84, na hraně zkouška kovu, bez stuhy
Německo - Prusko
Služební kříž - typ 1913 - za XV let služby, BB.73, Nimmergut.1974, bez stuhy
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, Nesign., BB.165, Nimmergut.1966, zkrácená původní stuha
Záslužný kříž za válečnou pomoc 1916, Nesign., BB.165, Nimmergut.1966, Sign.F, bez stuhy
Pamětní kříž pruského veteránského spolku - II.třída, ND.2.02.44.c, ozn.výrobce "H.Timm.Berlin", bez stuhy
Služ. medaile - typ 1913 - za XII let služby, BB.74, Nimmergut.1975, bronz 30 mm, bez stuhy
Služ. medaile - typ 1913 - za IX let služby, BB.75, Nimmergut.1976, postříbřený bronz, bez stuhy
Německo - Württemberg
Wilhelm II. - záslužný kříž bez mečů, BB.114, Niemmergut.3080, původní stuha
Württemberg. Kriegerbund b.l., Sign.A.Scebendt - Stuttgart, část. zlacený a stříbřený bronz 43x53 mm s jehlicí a stuhou
Německo - císařství
Železný kříž 1914 - II.třída - Nesign., BB.54, Nimmergut.3824, bez stuhy
Vilém I. - pamětní medaile na 100 let narození 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, nepůvodní trojúhel. stuha
Prsten Gold gab ich für Eisen 1914 D.Bolfstr.F.B., železo 23x8 mm
Patriotický odznak ve tvaru šavle s nápisem Durch Kampf zum Sieg 1914, Nesign., postř.bronz 66x12 mm se zav.špendlíkem, miniatura Železného kříže 1914
Německo - III.říše
Řád Německého orla - stříbrná medaile bez mečů - Nesign., Nimmergut.3485 (243), ND.6.01.09.a, BB.526, nepuncované stříbro s původní stuhou, 21.276g R!
Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Nesign., BB.82, Nimmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, pův.stuha
Válečný zásl. kříž bez mečů - II.třída - Sign.99 (Schwertner-Cie-Graz), BB.81, Nimmergut.3836 (603), ND.7.04.07, patinovaný bronz, zkrácená původní stuha
Kříž mateřství - II.typ - I.třída, Nimmergut.3513 (269), BB.495, původní stuha, původní etue
Kříž za 18 let služby u policie, BB.508, ND.6.03.02d, Nimmergut.284 (3527), postříbřený bronz, mírně kor., bez závěsného kruhu a stuhy
2/2/-