Příjem limitů končí:Pátek 24.5.2019, 22:00:00.
Německo - Württemberg
Württemberg. Kriegerbund b.l., Sign.A.Scebendt - Stuttgart, část. zlacený a stříbřený bronz 43x53 mm s jehlicí a stuhou