Jauner Jindřich, 1842 - 1912
Franz X. Bosch - 75.výročí založení pivovaru 1894 - poprsí částečně zleva, písmo / pivovar a nápisy, Sign., Punc., Ag800, 52mm, 50.263g, hr., rys., téměř
Kafka Bohumil, 1878 - 1942
Dr.Albín Bráf - president Národohospodář.ústavu 1911 - poprsí zleva, 5-řádkový nápis, vavříny, Sign., jednostr. patinov. bronz 47x62 mm, razil Anýž-Praha
Klub za Starou Prahu - památce Viléma Mrštíka 1912 - poprsí mírně zprava, nápis, jednostr.bronz 28x34 mm, razil Anýž, MZČ.216/7, pěkná patina, téměř
Knobloch Milan, 1921 -
William Shakespeare - 400 let narození 1964 - poprsí zleva, znak, opis, Sign., patinov.jednostranný bronz 75mm, původní etue
Kozák Ladislav, 1934 - 2008
Alois Beer - 150 výročí narození 1983 - poprsí čelně, drobné postavy, kytice, opis / budovy v Dobrušce, znak, slunce, opis, lesklý bronz 60 mm (10ks) RRR!
Kříž Václav, 1830 - 1887
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.998g
Zemský včelařský spolek pro Čechy - AE medaile b.l. - korunovaný český lev, dvojitý opis / úl ve věnci, česko-něm. opis, Sign., měď 40 mm, dr.hr., patina R!
Průmyslová jednota v Praze - Výstava 1875 - český znak, česko-něm.opis / gryf táhne závodní vůz, opis, vročení, Sign., Punc., Ag 49mm, 64.527g, hr., patina
Kuneš Karel, 1920 - 1997
Domažlice - AR medaile na 1000 let města 1971 - pečeť města, opis / letecký pohled na město, Sign., Punc., Ag900, 70mm, 151.488g, původní etue RR!
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Sto let revoluce a tři roky Pražského povstání 1948 - studenti bránící Mosteckou věž, opis / Staroměstská radnice, opis, Sign., patinov. Ag 900, 40mm, 35.978g
Sto let revoluce a tři roky Pražského povstání 1948 - studenti bránící Mosteckou věž, opis / Staroměstská radnice, opis, Sign., zlacený bronz 40 mm
Sto let revoluce a tři roky Pražského povstání 1948 - studenti bránící Mosteckou věž, opis / Staroměstská radnice, opis, Sign., patin. postříbřený bronz 40 mm
Sto let revoluce a tři roky Pražského povstání 1948 - studenti bránící Mosteckou věž, opis / Staroměstská radnice, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Láska Miloš, 1917 - 1984
50.výročí založení Sokola v Brně-Řečkovicích 1950 - dvojportrét Fügnera a Tyrše, písmo / sokol sedící na větvi, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Lichtág Jan, 1898 - 1985
František Wenzl - předseda Brnosvazu a Moragra 1939 - poprsí zleva, opis / dva muži v krojích, krajina, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, skvrna
0/1
Marschall Rudolf, 1873 - 1967
Fr.V.Schönaich, generálplukovník, ministr války 1916 - poprsí zprava, nápisy / osmiřádkový nápis, Sign., lakovaný patinovaný zinek 60x72 mm
Myslbek a Tautenhayn
Obchodní a živnost. komora v Praze - AR medaile b.l.- personif. Prahy zleva, opis / putti na kovář. nářadí, věnec, opis, Sign., Punc., 56mm, 66.822g, původ.etue
Obchodní a živnost. komora v Praze - AE medaile b.l.- personifikace Prahy zleva, opis / putti na kovářském nářadí, věnec, opis, Sign., patin.bronz 56 mm, dr.hr.
Myslbek a Stehlík
AE medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., 50mm, pěkná patina
Odehnal Antonín, 1878 - 1957
Zemědělská jednota ČSR b.l. - Za spolupráci - žena s kyticí stojící u pluhu, 3-řádkový nápis, Sign., patin. jednostr. bronz. plaketa 86x86 mm, etue, skvr.