Pátek 7.4.2017, 22:30:00.
Myslbek a Stehlík
AE medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., 50mm, pěkná patina