Bušek Konstantin, 1861 - 1938
Mučedník Karel Havlíček Borovský b.l., Sign., bronzově pokov. jednostr. železná plaketa 212x285 mm
Čejka Jan, 1878 - 1925
J.S.Machar - České srdce ve Vídni svému zakladateli (1916) - hlava zprava, opis / antický hrdina s rukou v ohni, opis, Sign., zinek 60mm plněný olovem, skvrny
Čížek Rudolf, 1867 - 1936
Vídeňská regata - 25.jubilejní závod 1905 - žena s Niké a věncem, monogram / veslař a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 35 mm, ouško přilet.cínem, poškoz. etue
Dostál Jiří, 1945 -
Jablonec n.N. - otevření mincovny 1.7.1993 - razidla, symboly a nápis / český lev, znak města, 7-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag999, 44.585g, patina, etue
Jablonec n.N. - otevření mincovny 1.7.1993 - razidla, symboly a nápis / český lev, znak města, 7-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag999, 44.866g, patina, etue
Fischer Jan (kreslíř Rychlých šípů), 1907 - 1960
Praga 1938 - Mezinárodní výstava poštovních známek - Prašná brána, lipová snítka, nápisy, Sign., patinov. bronz 80x51 mm R!
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Jaroslav Seifert - český básník 1956 - poprsí zleva, dva opisy / 6-řádkový nápis a faksimile podpisu, Sign., patinovaný bronz 70 mm, původní etue
Hám Anton, 1899 - 1965
Trnava - na paměť 700.výročí povýšení na město 1938 - radnice, vavřínová a lipová ratolest / městský znak, opis, Nesign., Punc., pat. Ag987, 40mm, 29.250g, hr.
Hanzálek Jiří, naroz. 1926
Georgius Agricola - Uranové doly Západní Čechy (1968) - poprsí zprava, český nápis a opis / 7-řádkový latin. nápis, Sign., patin. postř. bronz 60 mm, etue
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
ČSPDP - Petr Brandl (1668 - 1735) 1985 - autoportrét mírně zprava, nápis / letící múza nad průčelím kostela, opis, Sign., Ag900, 38mm, 28.685g, vl.rysky
Hartig Arnold, 1878 - 1972
Dr.Karl Lueger, starosta Vídně - úmrtní medaile 1910 - poprsí mírně zleva, opis / anděl s knihou života, Vídeň, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, nep.rys.
Havelka Luděk, 1941 -
Karel Hynek Mácha (1810 - 1836) 1982 - poprsí zleva, opis / poutník v krajině pod Bezdězem, Sign., postříbřený bronz 40 mm, nep.rysky
Národní divadlo - Za zásluhy o rekonstrukci 1983 - budovy ND, emblém, vročení / triga, stará budova ND, nápis, Sign., Ag900, 40mm, 32.966g, nep.hr., patina
Beethoven - lázně Teplice 1985 - poprsí zleva, 2-řádkový nápis / lázeňské budovy, nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
Závody Čsl. obce sokolské b.l. - dívka zdobí vavřínem hlavu vítěze/ sokol sedící na hlavici sloupu, 3-řádk. nápis, Sign., patin. postříbřený bronz 35mm, 20.122g
Závody Čsl. obce sokolské b.l. - dívka zdobí vavřínem hlavu vítěze/ sokol sedící na hlavici sloupu, nápis, Sign., patinov.bronz 35mm, 19.405g, hr., vl.škr.
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 13.962g
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
St.Pölten - Zahradnický spolek - Za prac.zásluhy b.l. - císařský znak, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 47mm, 37.742g, na hraně zkouška kovu
Jauner Jindřich, 1842 - 1912
Johann Kempen v.Fichtenstamm (nar.v Pardubicích) 1859 - poprsí zleva, opis / znak a tři alegorické postavy, opis, Sign., měď 80mm, H.7384, MZČ.155/1, dr.hr.rys.
Knobloch Milan, 1921 -
Český hudební fond 1954/1979 - personifikace Hudby / monogram ČHf, velká 25, lipové lístky, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, původní etue