ČNS Praha, 80. aukce

Trnava - na paměť 700.výročí povýšení na město 1938 -

Položka 2268
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Hám Anton, 1899 - 1965

Trnava - na paměť 700.výročí povýšení na město 1938 - radnice, vavřínová a lipová ratolest / městský znak, opis, Nesign., Punc., pat. Ag987, 40mm, 29.250g, hr.