USA
1/4 Dolar 1853 - sedící Liberty, KM.78, 6.138g, dr.hr., dr.rysky, tmavá patina R!
1/4 Dolar 1917 S - stojící Liberty, KM.145, 6.356g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
1/4 Dolar 1920 S - stojící Liberty, KM.145, 6.302g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
1/4 Dolar 1921 - stojící Liberty, KM.145, 6.357g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
5 Cent 1924 D - bizon, KM.134 (CuNi), 4.853g, pěkná patina R!
III Cent 1870 - hlava Liberty (Ni), KM.95, 2.142g, nep.nedor., pěkná patina
Britské Severní Borneo
5 Cent 1941 H, KM.5 (CuNi), 7.303g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Filipiny - pod správou USA, 1903 - 1935
Peso 1903 S, San Francisco, KM.168 (Ag900), 26.976g, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina
Hong Kong, Victoria, 1837 - 1901
Dolar 1867, KM.10 (Ag900), 26.943g, dr.hr., dr.škr., dr.rysky, pěkná patina RR!
Korea, Kwang Mu, 1897 - 1907
20 Chon, rok 10 (= 1906), KM.1128 (Ag900), 5.385g, nep.hr., dr.rysky, skvrnka, patina RR!
Straits Setlements, Victoria, 1837 - 1901
10 Cents 1872 H, KM.11 (Ag800), 2.706g, nep.hr., nep.rysky, tmavá patina R!
Straits Setlements, Edward VII., 1901 - 1910
Dolar 1903, KM.25 (Ag900), 26.891g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Straits Setlements, George V., 1910 - 1936
50 Cents 1920, KM.35.1 (Ag500), 8.404g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Austrálie, George V., 1910 - 1936
Florin 1919 M, Melbourne, KM.27 (Ag925), 11.309g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Cookovy ostrovy, Elizabeth II., 1952 -
100 Dolar 1992 - objevení Ameriky - Kryštof Kolumbus, KM.320 (Ag925, 170.60g, 65mm, cca 3.000ks), kapsle, skvrny R!
Hawaii, Kalakaua, 1874 - 1891
1/2 Dollar 1883, KM.6 (Ag900, jediný ročník), 12.478g, nep.rysky R!
Niue
100 Dolar 1988 - J.F.Kennedy, KM.19 (Ag999, 155.52g, 65mm, pouze 3.000 ks), kapsle, etue, nep.skvrnky R!
Tokelau, Elizabeth II., 1952 -
100 Tala 1996 - tři válečné plachentice, KM.24 (Ag999, 1kg, 100mm, pouze 1500ks), kapsle, etue, certifikát č.46, skvrny RR!
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136g, VM2.5-D-30, Nesign., bíle smaltovaný revers, původní válečná stuha
Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-D-1, zlacený bronz, zn."* Mayers.." (vydání po roce 1914), bez stuhy