Indie, Edward VII., 1901 - 1910
Rupie 1909, KM.508, 11.605g, nep.hr., nep.rysky, patina
Indie, George V., 1910 - 1936
Rupie 1917, KM.524, 11.595g, nep.hr., nep.rysky, patina
Rupie 1918, KM.524, 11.605g, nep.hr., dr.rysky, patina
Rupie 1919, KM.524, 11.662g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Indie - Alwar, Mangal Singh, 1874 - 1892
Rupie 1880, KM.45, 11.500g, hr., dr.rysky, patina R!
Rupie 1882, KM.45, 11.518g, hr., rysky, patina R!
Indie - Bikanir, Ganga Singh, 1887 - 1942
Rupie 1892, KM.72, 11.513g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Rupie 1892, KM.72, 11.576g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Indie - Gwalior, Mahadji Rao, 1761 - 1794
Rupie, AH.1203, 31.rok vlády (= 1791), minc. Adžmir, podobná jako KM.218, 10.522g, hr., patina
Indie - Heydarabad, Mir Usman Ali Khan, 1911 - 1948
Rupie, AH.1337 (= 1918), Y.53a, 11.169g, nep.nedor., pěkná patina
Indie - Mewar, anonymní ražby, 19.století
Rupie b.l., mincovna Udajpur, KM.11, 10.796g, skvrny, patina
Indie - Mewar, Fatteh Singh, 1884 - 1929
Rupie, VS.1985 (= 1928) - pohled na město, Y.22.1, 10.848g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Rupie, VS.1985 (= 1928) - pohled na město, Y.22.2, 10.859g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Indie - Sikhové, Randžit Singh, 1799 - 1839
AR Rupie, VS.1885 (= 1828), mincovna Amritsar, KM.20a, 11.076g, krásná patina
Indie, 18. - 20. století
Chrámová mince - Guru Nanaka Tanka, MN.4743, 30mm, 11.963g, nep.hr., pěkná patina, téměř
Chrámová mince - Guru Nanaka Tanka, MN.4743, 30mm, (-1/1- skvrnky, patina) a dvě drobné bronzové afghanské mince (-1/1- patina, 4/4 patina) 3ks
-/-
Irán, Nasir Al Din Shah, 1848 - 1896
2000 Dinar, AH.1310 (= 1892), KM.909, nep.hr., dr.škr., rysky, patina
1000 Dinar, AH.1297 (= 1879), KM.899, 4.575g, dr.hr., dr.rysky, patina
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
50 Sen, rok 4 (= 1871), Y.4, 12.487g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
50 Sen, rok 45 (= 1912), Y.31, nep.hr., nep.rysky, patina