ČNS Praha, 61. aukce

Chrámová mince - Guru Nanaka Tanka

Položka 2235
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 150 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Indie, 18. - 20. století

Chrámová mince - Guru Nanaka Tanka, MN.4743, 30mm, 11.963g, nep.hr., pěkná patina, téměř