Polsko, republika, 1944 - 1989
Záslužný kříž PRL s meči (1952) - III.třída, WB.112-2-c, původní stuha
Polsko, republika, 1989 -
Záslužný kříž RP - patrně vydání po roce 1989, zlacený a smaltovaný bronz 42x42 mm s mečíkovým závěsem, závěsným kruhem a původní stuhou
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile za vítězství nad Německem 1945, Herf.3.39, Planeta.190, původní stuha
Medaile na 30 let vítězství 1975 - pro bojovníky, Herf.3.44.2, Planeta.216, původní stuha
Slovensko
Slovenská národní společnost ve Spojených státech b.l. (patrně před 1918), Nesign., puncované zlato 15x15 mm se zavíracím špendlíkem, vl.rysky RR!
USA
Čínská pamětní medaile 1900/1901, jako BB.22, patrně novoražba (tenké drátěné ouško), nepůvod. etue
Medaile Za dobré chování v armádě, Kerrigan.33b, původní stuha
Medaile Za službu ve Vietnamu (1965), Kerrigan.57a, stuha s hvězdičkou, malá stužka, původní etue
Vatikán
Pius XI. - záslužný kříž "BENEMERENTI" 1925, Nesign., smaltované patinované stříbro 45x60 mm s pův.stuhou + závěsná miniatura s poškozenou původní stuhou R!
Velká Británie
Victoria - Královnina jihoafrická medaile 1899-1902, Spink.128, K-K.C28, na stuze 4 pásky "TRANSVAAL.", "CAPE COLONY"+"S.AFRICA 1901"+"S.AFRICA 1902", hr.
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Knobloch - Otakar Španiel na 100 let narození 1981 - hlava zleva, faksimile podpisu / torzo Niké, mince, nápisy, Sign., patinovaný bronz 75 mm, BK.19
Brno medaile - pobočka ČNS
Šindelář - Karel starší ze Žerotína a Bible kralická 1979 - poprsí zpředu, znaky, nápisy/ rozevřená kniha, vročení, nápisy, Sign., patinovaný bronz 69mm, BK.9
Hradec Králové - pobočka ČNS
Tlustoš - 100 let narození O.Gutfreunda 1989 - poprsí část.zleva, opis / pomník babičky u Ratibořic, opis, Sign., patin.bronz 50 mm, FM.14/14A (100 ks) R!
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 10 let pobočky 1979 - portrét V.Klímy zpředu, mince, nápis / pohled na město, mince, opis, Sign., Ag900, 40mm, 57.640g, BK.5, 85ks, nep.hr.
Kolářský - 15 let pobočky 1969 / 1984 - replika aversu desetidukátu Albrechta z Valdštejna / budovy, zbraně a opis, Sign., pat.bronz 60 mm, BK.11 (300ks)
Kroměříž - pobočka ČNS
Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči při práci, písmo/ budova, znak, písmo, Sign., Fou.10a (Ag900, 50mm, 50.278g), etue
Zeman - obnovení budovy mincovny 1998 - biskup Karel Liechtenstein, raziči při práci, písmo/ budova, znak, písmo, Sign., Fou.10b (zlac.bronz 50 mm), etue
Zeman - 150.výročí Kroměřížského sněmu 1998 - personifikace Svobody, znaky zemí, opisy / schodiště, písmo, Sign., Ag900, 50mm, 79.047g, Fou.12a, etue
Zeman - 150.výročí Kroměřížského sněmu 1998 - personifikace Svobody, znaky říšských zemí, opisy / schodiště, písmo, Sign., Fou.12b(zl.bronz 50mm), etue
Oppl - 1.výročí povodní na Moravě 1998 - znaky Moravy a Slezska, nápis, opisy/ povodí Moravy a Odry, opisy, Sign., Ag900, 50mm, 42.112g, Fou.16a, patina, etue