Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Slovensko
Slovenská národní společnost ve Spojených státech b.l. (patrně před 1918), Nesign., puncované zlato 15x15 mm se zavíracím špendlíkem, vl.rysky RR!